Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Залізниця оприлюднила новий графік руху приміських потягів на Закарпатті

zak-insider.com 01/06/2020 11:12


Укрзалізниця з 1 червня частково відкрила внутрішнє пасажирське сполучення.

Так, згідно з інформацією щодо розкладу руху приміських поїздів “УЗ Львівська залізниця” в нашому регіоні, станом на момент цієї публікації пасажири зможуть скористатися кількома електричками, що курсуватимуть в межах області, пише Голос Карпат.

Водночас, слід зауважити, що інформація на офіційному сайті залізничників, а зокрема кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних.

При цьому, як зазначається, розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.

Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.

Втім, для надійності пасажирам, які планують поїздку, радять погодити розклад з поточною інформацією на станціях!

Також маємо зазначити, що відповідно до Постанови Кабміну від 20 травня поточного року у зв’язку з несприятливою епідемічною ситуацією карантинні заходи на території України продовжено до 22 червня 2020 року.

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції залізничники звертають увагу пасажирів на необхідності обов’язкового використання під час подорожі захисної маски та інших засобів індивідуального захисту, а також  суворого дотримання правил громадського порядку та безпеки на залізничному транспорті.

Відправ другу: