1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

З танцями, конкурсами та змаганнями: Як у центрі Мукачева відсвяткували День матері

mukachevo.net 16/05/2017 10:15

Відкрився він концертною програмою за участю хореографічних колективів «Візаві», «Сузір’я» та «Живчики». Зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» закружляв всіх присутніх у чарівному вальсі, дивовижною квітковою феєрією вразили вихованці хореографічного колективу «Візаві», а запальні та веселі «Живчики» ще більше підняли настрій всім присутнім. Солісти та ансамблі студії естрадної пісні «Акорд» з піснями, присвяченими найріднішій людині – мамі.

Окрім того, проводились різноманітні конкурси, в яких брали участь мами та  діти. Вони ще більше підняли настрій всім присутнім і зблизили рідних людей.

Не можна не згадати також виставку робіт відділу декоративно-прикладного та  образотворчого мистецтва, присвячену нашим мамам. Вона вразила майстерністю та різноманіттям технік виконання.

Юні шахісти з гуртка «Шахи» могли позмагатися у майстерності не тільки між собою, а й з своїми батьками, і, до речі, часто вигравали в них.

Отже, всім на цьому святі знайшлося заняття до душі, ніхто не нудьгував, а мами мали можливість відпочити й поспілкуватися зі своїми дітьми.

Як зауважила директор Мукачівського Будинку школярів,  Галина Пенська, це родинне свято важливе як для дітей, так і для мам. Проводиться воно щороку,  на його організацію йде немало часу. Його головною метою є навчити дітей працювати в колективі, любити все, що їх оточує, зблизити батьків та дітей. І нагадати всім: на першому місці в нашому житті завжди - Мама. Адже серця дитини і матері б’ються в одному ритмі, а руки мамині найрідніші та найніжніші.

Нагадаємо, у Мукачеві урочисто привітали багатодітних матерів та матерів Героїв

Коментарі: