1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Румунські туристи обурені пресингом українських прикордонників, які вимагають хабарі

mukachevo.net 11/01/2019 12:24

Я розповідає приятелька постраждалого туристка Сабіна, їх авто 5 січня 2019 року близько 11.00 -12.00 зупинилися на першому пункті пропуску після Буковеля

Прикордонники попросили документи, а далі запросили водія у приміщення, де були четверо людей в уніформі. Тут водія перевірили на наявність алкогольного сп’яніння. Румун був наляканий, адже попереднього дня за вечерею він випив пиво і прикордонники наполягали, що це буде показано у тесті на алкоголь, адже не можна вживати алкоголь протягом 48 годин до того, як сісти за кермо. Про це повідомляється на румунському сайті sighet247.ro.

Таким чином службовці пригрозили 22 тисячами штрафу за позитивний тест на алкоголь та 3 роки труднощів з документами при перетині кордону. Тут же прикордонники запропонували розійтися «по-тихому» та заплатити в кишеню 700 євро.

Так, водій повернувся за гаманцем та заплатив 500 євро та 1000 леїв, щоби йому повернули документи і він зміг повернутися додому.

Як підкреслює туристка, прикордонники не зупиняли жодного авта з українською реєстрацією. Повернувшись до країни, він дізнався, що це звична практика українських прикордонників і, за його даними, перед тим у неділю ще один турист заплатив хабара у 2800 лнїв.

Туристи обурені, адже це є грабежем на рівному місці, коли службовці вимагають хабарі.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: