Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Віктор Балога: курс на ізоляцію Закарпаття, розпочатий попередньою владою, продовжується

mukachevo.net 08/11/2019 17:19

Зокрема, Віктор Балога обурений, що в проекті бюджету на 2020 рік немає жодної копійки на будівництво на Закарпатті нового аеропорту.

Саме тому Віктор Іванович вирішив звернутись до президента та спитати, про який розвиток туристичного потенціалу Закарпаття можна говорити, якщо киянам чи харків’янам швидше добратися в Іспанію, Австрію чи Італію, аніж на Закарпаття.

Нардеп вважає, що жителям Закарпаття, за таких умов, легше в Будапешт з’їздити, аніж в Одесу чи Запоріжжя.

"Попередня влада зі скрипом, але визнала, що ужгородський аеропорт не має перспективи через своє розташування біля словацького кордону і треба будувати новий. Але потім вони зайнялись «гуперлупами» і вирішили, що ми й так проживемо. Бо у нас одні заробітчани та контрабандисти, яким ані нормальних доріг не треба, ані більше потягів, ані тим більше аеропорту. Ми їх почули та на виборах спільно подякували. Але бачу, що нічого не міняється, до нас продовжуються ставитись, як до придатка. Пане президент, Закарпаття – це Україна, і ми також маємо право на гроші від держави на розвиток транспортної інфраструктури, яка зробить нас ближче до решти країни та світу", — додає Віктор Балога.