1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Берегові визначили Сім’ю року – 2018

mukachevo.net 30/12/2018 09:17

Захід відбувся у місцевому будинку культури. У програмі концерт за участю місцевих виконавців, ігри для дітей та дорослих, а наостанок нагородження премією та подарунки для малечі, яка зібралася в залі.

До виступу запрошувалися міський колектив: Діва-Дея, Катерина , Валентина Галай, Людмила Паламарчук, Олег та Глаша Кузнецови та танювальний колектив «Гармонія» на чолі із Володимиром Фіцаєм.

Змагання серед дітей, татусів та матусь проводила директор програми Екстрім Центру «Карабін» Ірина Сабадаха. Визначалися кращі дітки та їх батьки. Переможці отримали призи у вигляді сімейних походів до боулінгу та на оздоровчі сольові кімнати, які надали спонсори Володимир Бортнічук, Мирон Гриць та Тіберій Біров.

5c2870faf375d.jpg

Церемонію нагородження премії «Сім’я року 2018» проводив організатор заходу голова ГО «Здорова сім’я – здорове місто» Олександр Сільченко. У вступному слові він зауважив, що мати традиційну сім’ю в Україні мусить стати модною тенденцією, а збереження сімейних цінностей збереже родину міцною та здоровою.

Родиною року у Берегові стали Іван та Наталія Сливки. Сім’я свої початки бере із Львівської області, але Закарпаття обрали вже дуже давно. Іван все життя зв’язав із футболом, а усю свою свідому кар’єру провів у Берегові. Тепер тренує малечу. Мама Наталія педагог. Крім важкого вчительського розкладу знаходить час і на культурне життя. Співає у місцевому гурті «Діва-Дея». Родина зразково виховує двох синів, які отримують від батьків увагу та розвиток.

Наостанок партнери заходу з ЕЦ «Карабін» Роман Голованов та Юрій Шумаєв разом зі своїми підопічними роздали усім діткам подарунки.

Нагадаємо, що нещодавно берегівські лікарі отримали нові автомобілі для сільської медицини.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: