Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Заступник міського голови Ужгорода зустрівся з угорським колегою

zak-insider.com 23/02/2017 18:12

аступник міського голови Ужгорода Олександр Білак напередодні в угорській Ніредьгазі зустрівся із заступником мера міста-побратима Ужгорода Атілою Ульріхом та керівником відділу міжнародного співробітництва Агнесою Шинкович – обговорювали перспективи співробітництва за кількома напрямками.

Зокрема, йшлося про проекти з підвищення безпеки міст, які намітили втілити під час візиту 1 лютого в Ужгород делегації угорської поліції; розвитку транспортної інфраструктури; зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, розширення обмінів культурницькими подіями, мистецькими колективами, спортивними командами.

Розглядали на зустрічі і перспективи тристороннього співробітництва міст-побратимів Ужгорода, Ніредьгази та румунського Сату-Маре. Уже ближчим часом планується продовжити цей діалог під час спільного візиту до Сату-Маре.

Напрацьовуватимуть проекти і для долучення до програм транскордонної співпраці спільно зі Словаччиною, нового програмного періоду міжнародного Вишеградського фонду та інших фондів Європейського Союзу, в яких беруть участь Угорщина, Румунія, Словаччина та Україна.

Окремо обговорили перспективу проведення форуму міст-побратимів за участю представників словацького Кошице, Міхаловце, німецького Дармштадту, угорської Ніредьгази, румунського Сату-Маре і нашого Ужгорода.
Уже 10 березня заплановано зустріч робочої групи з представників міст, яка обговорить деталі проектів за всіма напрямками.