Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Закарпатський журналіст закликає не продовжувати дію сіті-лайтів в центрі Ужгорода

mukachevo.net 11/09/2019 13:05

Журналіст Віталій Глагола додає, що ці сіті-лайти заважають як місцевим так і туристам. Наразі ужгородці зібрали підписи під петицією про «Заборону розміщення зовнішньої реклами в історичному центрі Ужгорода», і тепер справа лише за міської радої.

"Тоді міськрада погодилась їх прибрати, навіть писали мені листи. Цитую: «доводимо до вашого відома, що за дорученням міського голови, департаментом вже розроблено відповідний проект рішення щодо заборони розміщення зовнішньої реклами в межах історичної частини Ужгорода». Потім справа заглохла. Наразі, заборона зовнішньої реклами раз і назавжди - рішення виконкому. Саме він має відстоювати інтереси громади міста, а сама громада своє слово сказала зібравши підписи під петицією", - наголосив Віталій Глагола.

"Наголошую, мова не йде про переділ ринку реклами чи витіснення якоїсь однієї фірми. Сіті-лайти та білборди у маленькому історичному центрі Ужгорода мають бути заборонені раз і назавжди. Для усіх. Незалежно як ситуативно змінюватимуться інтереси чиновників - це має бути червона лінія, яку заборонено переступати", - пише журналіст.