Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

За добу у Мукачеві перевірили ще одного пацієнта на коронавірус - результат негативний

mukachevo.net 25/03/2020 12:13

Як повідомляє Мукачівська міська рада, з початку карантину до лікарні госпіталізували 14 хворих з пневмонією та 6 пацієнтів з ГРВІ

Серед усіх кого перевіряли на коронавірус аналізи були негативні, 1 позитивний. Мова йде про мукачівку, у якої лабораторно підтвердили коронавірус.

"Як відомо, повторне обстеження 69 річна мукачівка проходить в обласній інфекційній лікарні. Станом на 10 годину 25 березня за повідомленням департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА на Закарпатті не зафіксовано жодного випадку захворювання на COVID-19", - пише Мукачівська міська рада.


Додамо, станом на 22 березня в Україні зафіксували 113 випадків коронавірусу. Через це було введено карантин по всій Україні.

Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова. На таку ситуацію вплинуло і закриття усіх магазинів, барів та ресторанів у містах. Але от мукачівський центральний ринок працює згідно дозволу.

23 березня у Мукачеві лабораторно підтвердили один випадок захворювання на коронавірус. Наступного дня аналізи відправили у Київ. Зараз жінка почувається добре.

Дивіться також: