Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Як Ужгородська швейна фабрика перепрофілювалася в умовах карантину (ВІДЕО)

zak-insider.com 27/03/2020 22:05

Три тисячі марлевих масок шиє бригада за зміну!

ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика»- одне з перших підприємств, яке перепрофілювалося в умовах карантину.

Перед початком роботи – дезинфекція приміщень і обладнання, антисептики на столах, відстань між працівниками не менше 2 м, маски та інші необхідні засоби захисту – лише так, з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог, працює Ужгородська швейна фабрика.

Це одне з перших підприємств, яке перепрофілювалося і умовах карантину. Одна бригада- а це 12 осіб- за заміну шиють понад три тисячі марлевих масок.

Чотирьох, шести та восьми шарові марлеві маскивідшивають у цеху, залежно від замовлення. Задовольняють першочергово потреби державних установ.

Адже одноразових масок не напасешся, а такі марлеві – кілька придбав і можна міняти кожні дві години, а ввечері попрати, попрасувати і наступного дня знову використовувати.

Починали купувати марлю за 2 гривні 80 копійок за метр, потім п’ять шістдесят, а останню закупили вже по 9 гривень.

Тому собівартість масок коливається від. Так, зараз продають гуртом 4 тири шарові по 7 грн, шести шарові по 9 гривень, 8 шарові по десять гривень.

Звісно, конкурувати по ціні з китайськими – які продають за 2 цента, чи іншими підприємствами, які спеціалізуються на цьому, не можуть. Незважаючи на це, попит шалений.

Тільки за три дні поточного тижня на Ужгородській фабриці пошили понад п’ятдесят тисяч масок. У такому режимі працюватимуть і надалі – до закінчення карантину.

Відправ другу: