1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Вулиця Шумна провалюється – Департамент міського господарства Ужгорода знущається над містянами (ВІДЕО)

zak-insider.com 07/02/2019 11:39

Вчора, журналісти видання “Трибуна” оприлюднили відеоматеріал про стан дорожнього покриття на вулиці Шумній.

Нагадаємо, що це вже другий підрядник, який виконує роботи по капремонту цієї вулиці. Раніше слідчий СБУ встановив, що Будівельна компанія Антрол, разом з працівниками міськради Ужгорода, привласнили понад 400 тисяч гривень, які отримала за роботи, що по факту не виконувалися.

Після скандалу підрядником було обрану сумновісну ТОВ КБК. Місяць тому на вулиці, на повороті до АЗС, утворилося декількаметрове провалля. Протягом зими на вулиці просіла земля, що утворило довгі та глубокі ями з новенького асфальтного покриття.

Незважаючи на відеоматеріал “Трибуни”, працівникам Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради вистачило нахабності заявити, що на даному відрізку встановлено чорнове асфальтове покриття, тож такі ями та вибоїни, за логікою чиновників, можуть мати місце, адже “це не остаточний варіант”.

Журналісти “Закарпатського інсайдеру” зателефонували на “гарячу лінію” Кабінету міністрів України та повідомили, що згадуваний, “відремонтований” за десятки мільйонів гривень платників податків, відрізок шляху є небезпечним для життя та здоров’я водіїв.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: