Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Вогонь підбирається до хат: на Закарпатті щодня палять траву (ВІДЕО

mukachevo.net 27/03/2020 16:23

Наприклад, у Берегові вчора в урочищі Чизай та на вулиці Запорізькій (Малий хутір) невідомі підпалили траву, загорілися також старі шини та гума - відповідно, токсичний дим відчули всі мешканці міста.

Як повідомляють у ДСНС України в Закарпатській області пожежею знищено суху траву на площі 1 га. Причина та збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 12-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Берегово.

Слід зазначити, що сьогодні спалювання трави у Берегові продовжується.

Загалом закарпатські рятувальники лише за один день (26 березня) виїзджали на аналогічні виклики 23 (!) рази у різних районах області.

Наші несвідомі громадяни влаштовували пожежі у Іршаві, Ужгороді, Мукачеві, Чопі, Тячеві, Оноківцях, Жденієві, Міжгір'ї, Клячанові, Середньому, Солочині, Оленьові, Руському Полі, Великому Бичкові, Березові, Лавках, Ізі, Білій Церкві та інших містах і селах.

Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи. Також, може призвести до масштабних пожеж і невиправних наслідків!

Поліція попереджає, що за спалювання сміття та трави передбачено, зокрема, адміністративну відповідальність, за статтею 152 (за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) КУпАП. Штраф за таке порушення становить від 340 до 1360 гривень.