Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Водій, що збив на смерть школярку неподалік Ужгорода, просить батьків його вибачити

mukachevo.net 10/01/2019 11:57

У Сенгетовських Олександра була єдиною дитиною. 17 вересня 2018 року дівчинку збило авто на пішохідному переході у Нижньому Солотвині. У травні їй виповнилося 15, навчалася в 10 класі ЗОШ №5 Ужгорода.

У кімнаті дівчини батьки нічого не змінювали, окрім фото з чорною стрічкою. Уперше з часу трагічної ДТП мати Олександри наважилася на інтерв’ю. Каже, яке би покарання водію не призначили – воно не поверне дитину. «У мене нема такого бажання, щоби його на довічно посадили. Але я хочу, щоб було по-справедливості. Якщо має бути 8 років, то хай сидить всі 8 років», - каже Марія Синяк, мати загиблої дівчинки.

Рідні кажуть, що Олександра мріяла стати слідчою, бо мала загострене почуття справедливості, хотіла також відкрити притулок для котів та собак. А ще мріяла вдягти мамину весільну сукню у свій найщасливіший день. Тітка Олександри розповідає, що дівчину так і поховали цій весільній сукні.

Нагадаємо, того трагічного дня Олександра, повертаючись зі школи, вийшла з автобусу, коли водій на шаленій швидкості збив її на смерть. Чоловік не зупинився і намагався втекти за кордон. Чого затримали, взяли під варту, однак за місяць змінили міру запобіжного заходу на домашній арешт з браслетом. У суді пояснили: через серйозну хворобу підсудного.

Як вдалося дізнатися журналістам, водій є громадянином Ізраїлю. Йому 22 роки. Живе в Англії, має дружину та двох маленьких дітей.

Вчора в Ужгородському апеляційному суді відбулося вже третє підготовче засідання у цій справі. У залу засідань підтримати рідних загиблої Олександри прийшли друзі, знайомі та просто небайдужі люди. Сторона захисту ще на початку вимагала, аби засідання було закритим, адже будуть розглядатися персональні дані про стан здоров’я підсудного. Цього дня підсудний звернувся до батьків Олександри з вибаченнями і благав не тримати на нього зла, бо він дуже шкодує , що так сталося, не може спати, але дитину також не може повернути.

Так, суддя повідомив, що справу по суті будуть розглядати 30 січня на 14.00 і засідання буде відкритим.

Родина Сенгетовських сподівається на справедливе рішення суду й що водій понесе за скоєне повну відповідальність. «Є сумніви, але я все таки надіюся, що він відповість по закону», - каже мати загиблої дівчинки.

Дивіться сюжет телеканалу Sirius: