Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Варишське пиво - 2019: Цьогоріч на фестивалі в Мукачеві представлять понад 40 видів пива

mukachevo.net 09/09/2019 16:04

Про новинки цього фестивалю та анонс наступного розповідали Федір Шандор, Беата Столяренко. А пивовари Михайло Ганічка та Янош Шіпош розповіли про «першу бочку» фестивалю. Унікальне пиво, яке вариться 1 раз у рік спеціально до фестивалю цьогоріч буде ще більш особливим. 100 днів дозрівання подарують йому неповторний вишуканий смак.

Організатори кажуть, почнеться фестиваль у п’ятницю 13-го вересня. Офіційна частина запланована на 18.00. Участь у відкритті візьме міській голова, а також чимало пивоварів, які тільки починають свій шлях. Тоді й буде відкрита перша символічна бочка пива, що почне так званий, новий пивний рік.

Після цього на гостей свята чекатиме концертна програма за участі гурту Марина і компанія.

5d764d7b56690.jpg

Окрім пивоварів традиційно у фестивалі візьмуть участь винороби, сировари, а також пригощатимуть смаколиками гастрономічні палатки.

Зі сцен всі 3 дні лунатиме запальна музика в рамках фестивалю «В родині єдиній». Локація свята незмінна - парк Перемоги.

Всього участь у конкурсі пивоварів візьмуть від 12 до 16 учасників. Своє унікальне пиво представлятимуть: Мукачево, Ужгород, Міжгір‘я, Хуст, Берегово, Виноградів та інші міста та райони області.

Загалом на фестивалі буде понад 40 видів пива, обіцяють організатори. Також прийти на свято запрошують всіх хто вміє не тільки варити пиво, а й любить смакувати цей напій.