1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Ужгороді водії та пішоходи скаржаться на заметені снігом дороги (ВІДЕО)

zak-insider.com 11/01/2019 16:46

Рясні снігопади протягом кількох днів вкрили область сніговою ковдрою.

Радіють діти. У соціальних мережах з’являються фото снігових баб. Та от нарікають дорослі: зокрема, в Ужгороді бідкаються, що не чистять дороги.

Назар Остапчук – водій швидкої допомоги. Працює в Ужгороді. В останні кілька днів робота для нього стала випробуванням. Скаржиться: дороги розчищають хіба що в центральній частині міста.

Нарікають і пішоходи. Тротуари ніхто не посипає, а подекуди їх так замело, що й не видно, де починається проїжджа частина.

Тим часом у травмпункті зростає кількість відвідувачів. Протягом трьох днів – 19 пацієнтів, які при падінні на вулиці зазнали травм.

Жителям радять подбати про свою безпеку, водіям бути обачними на дорогах, слідкувати за дотриманням дистанції та допустимої швидкості під час руху. А пішоходам варто дивитися під ноги та одягати зручне взуття.

На офіційних сторінках міської ради йдеться про те, що із використанням спецтехніки прибирають сніг із вулиць, підсипають дороги та тротуари протиожеледною сумішшю, – повідомляє департамент міського господарства Ужгородської міської ради.

Власників машин просять паркувати їх за правилами дорожнього руху, не залишати на узбіччях, бо це перешкоджає роботі снігоприбиральної техніки.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: