Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Ужгороді відкрили ювілейну виставку Йосипа Бабинця

zak-insider.com 09/02/2019 21:48

Ювілейна виставка Заслуженого художника України Йосипа Бабинця стартувала в Ужгороді 8 лютого. З нагоди 85-річчя митець представив свій творчий доробок у галереї «Ужгород».

 

Долучитися до мистецтва поціновувачі прекрасного зможуть протягом 10 днів. Виставка ретроспективного живопису знаного закарпатця триватиме до 18 лютого.

У галереї «Ужгород» – яблуку ніде впасти. На ювілейну виставку відомого закарпатського художника Йосипа Бабинця прийшли не тільки рідні та колеги-митці, а й небайдужі до прекрасного та поціновувачі живопису.

Квіти, грамоти, подарунки, оплески та теплі слова – усе це з нагоди 85-річчя Йосипа Бабинця на урочистому відкритті виставки. Ювіляр розповів – почав малювати на 1 курсі Ужгородського училища прикладного мистецтва. Спочатку це були пейзажі, згодом митець експериментував з натюрмортами, малював і рідне місто. Зараз картини художника поповнили музейні та приватні колекції не тільки України, а й Словаччини, Угорщини, Румунії, Італії, Франції, Німеччині та інших країн.

Двері виставки будуть відчинені для справжніх поціновувачів прекрасного протягом 10 днів. Виставка ретроспективного живопису знаного закарпатця триватиме до 18 лютого.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)