1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Ужгороді відкрили надсучасну клініку доказової медицини

mukachevo.net 20/02/2020 20:29

Головні послуги клініки: первинна допомога, сімейна медицина, педіатрія, терапія, вузькі спеціалісти, гінекологія, гемостазіологія, гастроентерологія, неврологія, кардіологія, нефрологія, урологія, пульмонологія, ортопедія і травматологія, вакцинація, УЗД, лабораторна діагностика.

– Ідея Credoclinic народжена в серці. Звісно, головне – це професіонали, адже це медичний заклад. Але, на наше переконання, це те місце, яке має змінити уявлення про спілкування лікаря і пацієнта. Це проект про людяність та щирість. Коли відносини побудовані на правильних принципах, то і медична допомога є більш дієвою. Credoclinic – це втілення наших життєвих принципів, цінностей та поглядів у професійній діяльності. Наша клініка – це місце, яке покликане дарувати людям добро, віру, а також забезпечувати повний контроль та турботу за здоров’ям. Хоча фізично ми почали працювати над цим проектом у 2019 році, але насправді усе почалося з того, що майже 20 років тому ми сказали одне одному «так» і обрали спільний вектор у житті. Ми багато років у медицині, але повністю втілити наші ідеї, переконання та бажання нам вдалося лише в цьогоріч з відкриттям Credoclinic, – розповідають Юрій та Наталія.

Засновники клініки поставили собі за мету, ще на етапі будівництва та ремонту, створити умови для комфортного отримання медичних послуг для людей з інвалідністю – маломобільних, з проблемами зору та слуху. На першому поверсі є соціальний туалет, який розрахований на перебування на інвалідному візку.

Також є пандус зроблений відповідно до норм і є справді зручним у користуванні. Наразі відбувається можтаж ліфта, яким зможуть користуватися люди на візках.

Таким чином вони матимуть комфортний доступ до кожного лікаря.

Варто зауважити і про двері до кабінетів лікарів, які також відповідають розмірам візків. Контрасти у дизайні дозволяють слабозрячим людям краще орієнтуватися у просторі. Написи на кабінетах вирізані таким чином, що вони можуть їх прочитати. А вже незабаром з’явиться і дублювання багатьох важливих написів у клініці шрифтом Брайля.

Є домовленість з перекладачем для нечуючих, якщо в цьому виникне потреба.

Клініка розташована в Ужгороді на вулиці Капушанській 6А. Телефон: 050 911 33 00.

Сайт https://credoclinic.com.ua, facebook.com/Credoclinic

Коментарі: