1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Ужгороді обговорили стратегію збереження карпатської бджоли

zak-insider.com 11/02/2019 20:00

В Ужгороді на конференцію зібралися бджолярі з різних куточків України, щоб обговорити стратегію збереження карпатської бджоли.
 
Разом з тим ділилися спільним досвідом роботи та планами для розвитку галузі.

Володимир Дмитрук з Волині 20 років займається бджільництвом. Для цього покинув престижну роботу і зізнається – жодного разу про своє рішення не пошкодував. Чоловік займається виробництвом найрізноманітнішої медової продукції від алкогольних напоїв, до речі, легально – з акцизними марками, і до косметики.

Розповідає, що в Україні величезний потенціал для розвитку бджільництва. В основному пасічники орієнтуються на внутрішнього споживача. Разом з тим працюють і на експорт. Це країни Європи, а також Азії.

Віталій Курта – пасічник з Мукачева удосвіта і до пізнього вечора доглядає з сім’єю 310 вуликів. Щоб зібрати та приготувати смачний та корисний медовий нектар. Єдиним побажанням залишається, зізнається, хочеться більшої підтримки від держави. Бджільництво – задоволення не з дешевих.

Щоб поділитися досвідом, обговорити проблеми та їх вирішення – бджолярі з різних куточків України зібралися на спільну конференцію. Адже говорити – є що.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: