1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Мукачеві визначили попереджувальні заходи щодо запобіганню поширенню коронавірусу

mukachevo.net 25/02/2020 16:24

Так, влада Мукачева визначила чіткий алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій та запобігання занесення на територію Мукачівської ОТГ коронавірусу 2019-nCoV

Зокрема, для запобігання занесенню і поширенню на території ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV міська влада просить жителів Мукачева повідомляти сімейного лікаря в телефонному режимі про туристичні та/або робочі поїздки (заплановані або, які вже відбулися) в країни, де зареєстровані випадки коронавірусу для організації медичного спостереження.

Так, при появі найпоширеніших симптомів - підвищення температури, головний біль, кашель та утруднене дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юктивіт НЕГАЙНО звертатися до свого сімейного лікаря в телефонному режимі або в колл центр 0800 503 118.

Збудник нового коронавірусу та механізм передачі недостатньо вивчені, тому в міській раді озвучили основні принципи зниження загального ризику вірусної інфекції:
- уникати тісного контакту з людьми, що страждають на гострі респіраторні інфекції;
- часто мийте руки, особливо після прямого контакту з хворими людьми або їх оточенням;
- уникати тісного контакту з хворими тваринами на фермах або у дикій природі;
- люди з симптомами гострої респіраторної інфекції повинні дотримуватися правил етикету кашлю та респіраторної гігієни( тримати дистанцію, використовувати одноразові серветки при кашлі та чханні, мити частіше руки, максимально скоротити контакти з іншими людьми).


Нагадаємо, вчора Mukachevo.net писало про те, що мешканця села Дідово, що на Берегівщині було госпіталізовано до інфекційного відділення в Ужгороді.

Сьогодні, під час наради також повідомили із якими симптомами потрапив до обласної лікарні закарпатець, який нещодавно контактував із китайцями в Угорщині. Також у Закарпатській ОДА заявили, що готові протистояти коронавірусу.

Зазначимо, що в Італії зафіксували вже сьому смерть від китайського коронавірусу. Італія – на третьому місці у світі за кількістю випадків заражень після Китаю та Південної Кореї.

Також раніше Mukachevo.net писало про те, що у Китаї повідомили про інкубаційний період з коронавірусом у 27 днів.

В Україні ж у Полтавській області відбулися сутички через евакуйованих людей із Уханю.

Коментарі: