1
Долар26.3
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.83
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Ужгородська райрада вирішує соціальні питання для дошкільнят району (ФОТО)

zak-insider.com 19/11/2018 23:36

Село Лінці, яке знаходиться в Ужгородському районі та відноситься до Киблярівської сільради, зіткнулося з важливою соціальною проблемою.

 

Молоді матусі нарікають – маленьких діточок неможливо влаштувати в садочок. Причиною цьому являється банальна відсутність місць в маленькій будівлі Лінцівського дошкільного навчального закладу.

Зараз тут виховують трохи більше 20-ти діток, прийняти більше – просто немає змоги.

Місцева влада села роками закривала очі на цю проблему. Батьки діточок, як правило, працюють за межами села, і доглядати дитину вдома не мають можливості. Таким чином питання дошкільної освіти гостро стало для місцевих жителів.

В п’ятницю, 16 листопада, голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак відвідав село з робочою поїздкою. В ході попередніх дискусій, керівництво району вирішило звернутися до Лінцівської загальноосвітньої школи, з ідеєю створити та розмістити на базі школи відокремлений корпус ДНЗ.

 

В ході аналізу ситуації з’ясувалося, що класного фонду школи вистачає для одночасного навчання 320-ти діток, а станом на сьогодні Лінцівську ЗОШ відвідує трохи більше 150 школярів.

Таким чином, за раціональної оптимізації навчальних класів, є можливість виділити декілька суміжних приміщень, де можна розмістити дитячий садок з окремим санвузлом, роздягальнею, ігровою кімнатою та спальнею.

На зустріч з головою районної ради Р. Чорнаком завітали й молоді Лінцівські матусі. В дискусії взяли участь, також, керуючий справами Ужгородської районної ради Ю. Фрінцко, керівництво та викладачі школи.

 

Жителі села позитивно відреагували на ініціативу районної влади, та зазначили, що ремонт та реконструкція існуючих приміщень школи під виховання дошкільнят – єдиний реальний варіант найшвидшого вирішення ситуації, яка склалася.

Погодилися з цієї позицією і викладачі школи, зазначивши, що їм буде приємно, аби їхні майбутні школярі виховувалися в стінах ЗОШ.

 

Руслан Чорнак зазначив, що Ужгородська районна рада вже зараз розпочне процес щодо створення проектно-кошторисної документації, не відкладаючи дане питання у довгий ящик.

Таким чином, вже на початку 2019-го року для жителів села Лінці буде вирішено важливу соціальну проблему.

До слова, на території ЗОШ вже будується сучасний спортивний майданчик. В ході візиту до школи, голова районної ради також проінспектував ці будівельні роботи.

 

Половину коштів проекту забезпечено з бюджету Ужгородської районної ради, іншу – з держбюджету України.

 
І хоча роботи ще вистачає – реалізацією такого проекту задоволені всі жителі села.
 

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: