1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Ужгородська місцева прокуратура проводить системну роботу щодо відшкодування витрат на лікування потерпілих від злочинів

zak-insider.com 07/02/2019 13:11

Мета кримінального провадження полягає не лише в притягнені до відповідальності особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, а й в усуненні його наслідків, зокрема, пов’язаних з порушенням майнових прав державних органів та установ.

У тому числі на особу, яка вчинила злочин, крім загального обов’язку відшкодувати шкоду потерпілому від злочину, покладається також обов’язок відшкодувати закладу охорони здоров’я витрати на лікування потерпілого. Робота органів прокуратури в даному напрямку проводиться системно та на належному рівні.

Так, упродовж 2018 року Ужгородською місцевою прокуратурою скеровано 30 позовних заяв на суму понад півмільйона гривень про відшкодування коштів особами, які вчинили злочини, з яких 6 – в інтересах органів охорони здоров’я про стягнення витрат на лікування потерпілих від злочинів осіб, 4 вже задоволені.

Систематична робота в даному напрямку щодо відновлення бюджетних фондів, з яких фінансуються соціально значущі сфери життя громадян, й надалі триває. Так, вже упродовж поточного року, Ужгородською місцевою прокуратурою заявлено 10 таких позовів на суму більше 100 тис. грн.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: