Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Рахові за останні дні зафіксували 7 випадків пневмонії

mukachevo.net 30/03/2020 14:02

Зокрема повідомлено, що за екстренною медичною допомогою з підозрою на COVID-19 ніхто не звертався Але зафіксовано сім випадків з негоспітальною пневнонією. Зафіксовано і 24 випадки ГРВІ.

Додамо, протягом минулої доби, 29 березня, у заклади охорони здоров’я області, за екстреною медичною допомогою звернулись 372 особи, з них - з явищами гострої респіраторної інфекції – 25.

Як повідомила директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров, до закладів охорони здоров'я області госпіталізовано 31 пацієнта з ознаками гострої респіраторної інфекції.

У двох з них - вірусна грипозна пневмонія.

При будь-яких проявах симптомів гострих респіраторних захворювань негайно звертатись до сімейного лікаря або екстренну медичну допомогу, та діяти чітко за вказаними їхніми рекомендаціями.

Для громадян, що повернулися з закордону для консультації з сімейними лікарями діє ГАРЯЧА ЛІНІЯ за номером +380962193679.


Зазначимо, що в Україні зафіксовано 480 випадків захворювання на коронавірус. А на Закарпатті підтвердили перший випадок коронавірусу. Згодом у 19 людей, які контактували з хворою мукачівкою, виявили коронавірус.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що в Україні ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів.

Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова.

Також з 21 березня у Мукачеві призупинили рух громадського транспорту.

Більше про те, як мукачівці ставляться до введення режиму надзвичайної ситуації дивіться в сюжеті Mukachevo.net.

Mukachevo.net