1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У пожежі в гуртожитку УжНУ винне його керівництво

zak-insider.com 13/02/2018 22:52

У пожежі в гуртожитку УжНУ винне його керівництво.

Резонансна пожежа в студентському гуртожитку №4 Ужгородського національного університету мимовільно викрила системну злочинну бездіяльність його керівництва.

Виявляється, що керівництво УжНУ проігнорувало серйозні пожежні приписи, які були зроблені раніше.

Щоби уникнути кримінальної відповідальності за службову недбалість, наступного дня після пожежі, 13 лютого, ректорат надіслав у всі структурні підрозділи вишу наказ на виконання приписів Державного пожежного нагляду, який за підписом В.Смоланки оформили заднім числом, 18 січня ц.р.

Оскільки в гуртожитку №4 взагалі відсутня антипожежна сигналізація, то керманичі вишу придумали заднім числом, що начебто вони хотіли в 2018 році її поставити за 90 тис. грн. (див. додаток 2).

Відповідальним призначили директора студмістечка Василя Кепича, що в робочий час займається лише тим, що принижує честь і гідність Генерального прокурора України Віталія Луценка та його дружини Ірини.

Як повідомляє “Перший Кабельний”, студенти УжНУ б’ють на сполох, чому в гуртожитках відсутня пожежна сигналізація.

А заявлена у наказі В.Смоланки вартість, як одна премія помічниці ректора, секретарки ректора і самого ректора разом взяті.

Ця халатність показова й тим, що керівництво УжНУ прозвітувало про багатомільйонні ремонти в гуртожитках.

Як же тоді розпіарені ремонти провели, коли не встановили навіть елементарної пожежної сигналізації? Гроші викинули на вітер, а точніше банально розікрали?

Тепер своє вагоме слово повинні сказати правоохоронні органи, які мають негайно відкрити кримінальне провадження за ознаками службової недбалості ректора УжНУ і підроблення документів, їх фальсифікації заднім числом.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: