1
Долар27.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.73
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.33
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Берегові вперше виступить Акош - колишній лідер угорських "Депеш мод"

mukachevo.net 14/09/2018 19:33

Слід відзначити, що Bonanza Banzai не просто були черговою поп-групою, а співали пісні на важливі теми, які хвилювали молодь. Один з альбомів (1991 рік) був навіть присвячений книзі-антиутопії Джорджа Орвелла "1984".

Незважаючи на шалений успіх гурт розпався, адже учасники вирішили, що вичерпали себе у цьому стилі. Акош почав сольну кар'єру, яка також була досить успішною.

Виріс він у Будапешті, в сім'ї юристів. Мріяв стати режисером, але його мати була категорично проти. Навчався в університеті Corvinus, який закінчив у 1992 році з дипломом фахівець у сфері зовнішньої торгівлі. Однак обрав музичну кар'єру. Випустив кілька альбомів, які здобули "золотий" статус.

Нині у рамках туру, присв'ячений його 50-річчю, Акош вирішив завітати на Закарпаття, де також багато його прихильників.

Сольний концерт відбудеться 15 вересня на стадіоні "Дружба". Акош обіцяє виконати і кілька старих хітів часів Bonanza Banzai.

Нагадаємо, що наступного дня народний артист України та поп-зірка української естради буде хедлайнером Дня працівників лісу, який будуть відзнати на площі Кошута у Берегові.

А 15 вересня відбудуться ще кілька знакових концертів. Зокрема відбудеться святковий концерт до Днів Ужгорода на площі Поштовій за музичних гуртів VANDOR, Kozak System та ONUKA.

А в Мукачеві гостей чекають на фестиваль крафтового пива "Варишське пиво 2018". Зокрема у його рамках відбудеться Фестиваль сучасної української музики «Твоя Країна fest» за участі популярних українських виконавців - Марії Бурмаки та Gypsy Lyre, Фоми та гурту «Мандри», GrozovSka Band, «Антитіла».

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: