Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Тести на COVID-19: чи забезпечили Закарпатську область

mukachevo.net 24/03/2020 21:24

Як зазначив Михайло Поляк, Закарпаття отримало 5 тисяч швидких тестів на визначення COVID-19 та 1728 високоточних тестів ПЛP на COVID-19.

Також до Ужгорода було доставлено 2 тисячі 660 респіраторів та 280 костюмів біобезпеки.

Головний лікар обласної інфекційної лікарні на брифінгу зазначив, що всі засоби розподілять між лікарнями, які прийматимуть пацієнтів із підозрою або хворих на COVID-19.

Так, у першу чергу – це Обласна інфекційна лікарня, три заклади в м.Ужгород, де розгорнули інфекційні відділення: Центр легеневих хвороб (тубдиспансер), Обласна клінічна лікарня, міська клінічна лікарня та Обласна дитяча лікарня у м.Мукачево.

Також частину меддопомоги направлять і у інфекційні відділення районних лікарень.


Нагадаємо, наразі в Україні вже підтвердили 97 випадків коронавірусу.

Також у Мукачеві лабораторно підтвердили 1 випадок COVID-19.

Через поширення коронавірусу по всій країні було введено карантин. Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова.

Також, через карантин від суботи, 21 березня, у Мукачеві призупинили рух громадського транспорту. Відтак влада Мукачева запустила спецрейси для медичних працівників.

На таку ситуацію вплинуло і закриття усіх магазинів, барів та ресторанів у містах. Але от мукачівський центральний ринок працює згідно дозволу.

Також, радимо почитати, закарпатський лікар назвав специфічні симптоми при коронавірусі, а інший закликав не панікувати і підтримати медиків.