1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Святкові дні на Закарпатті пройшли з кількома надзвичайними подіями (ВІДЕО)

zak-insider.com 09/01/2019 12:54

Поліцейські закликають жителів області не порушувати закон у святкову пору.

А рятувальники кажуть, жителям варто обережно поводитися і з вогнем. Розказали і про ті злочини та надзвичайні події, які трапилися в новий рік.

Озброєний напад на валютника в Ужгороді, хуліганство з пострілами на Берегівщині – так почався рік для закарпатських правоохоронців. Довелось їм заспокоювати і відчайдуха, який намагався покінчити з життям, підірвавшись на гранаті. Не обійшлося і без ДТП.

Вже в перші дні року довелось гасити і чимало пожеж. Рятувальники звертаються до жителів області з проханням не нехтувати правилами безпечного поводження з вогнем.

Різдво для рятувальників виявилось непростим. 6 січня надійшло два повідомлення про загублення туристів. Перший виклик надійшов до Служби порятунку від туристів, які займались фрірайдом на вершині гори Гимба Міжгірського району та в умовах поганої видимості втратили орієнтири та заблукали. Один з них не вижив. Того ж вечора до Служби порятунку надійшло ще одне повідомлення про те, що в районі гори Гимба заблукали двоє лижників. По обіді рятувальникам вдалось встановити телефонний зв’язок з одним із туристів, який повідомив свої координати. Згодом рятувальники відшукали його у задовільному стані у підніжжя гори Стій зі сторони Свалявського району. Пошуки його товариша досі тривають.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: