1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Суд по справі Богдана Андріїва знову переклали

mukachevo.net 11/01/2019 09:37

Згідно повідомлення, розгляд справи не відбудеться через те,ю що суддя перебуватиме у нарадчій кімнаті аж бо 16:00 години.

"Розгляд справи за обвинуваченням Ужгородського міського голови Богдана Андріїва не відбудеться. У зв’язку з перебуванням судді Оксани Світлик у нарадчій кімнаті (попередньо до 16-ї години 11 січня), справи призначені до розгляду на сьогодні – відкладено", - повідомив суд.

Що стосується дати наступного засідання, то це поки не відомо, її оголосять трохи згодом належним чином.

Нагадаємо, минулого разу суд взяв перерву аби прокуратура підготувала докази.

Як раніше повідомляло Mukachevo.net нещодавно справу було скеровано до суду.

У прес-службі прокуратури зазначають, саме на досудовому розслідуванні стало відомо, що "внаслідок протиправних дій міського голови міста Ужгорода із місцевого бюджету незаконно, як оплату за невиконані роботи та невикористані будівельні матеріали, перераховано більше 6,5 млн грн, виділених на реконструкцію пам’ятки архітектури національного значення «Амбар та винний льох XVII століття» (відома як «Совине гніздо»)."

Так, як зазначає прокуратура, печаткою міської ради та підписом саме міського голови було затверджено перерахування коштів підрядній організації, а також акти виконаних робіт, до яких підрядник вніс неправдиві відомості із завищенням їх вартості. Тобто, фактично ці кошти розтрачено.

— Підписання цих документів, в подальшому стало підставою для перерахування підприємству коштів за роботи, які згідно висновку експерта, станом на той момент виконані не були, - додають у прокуратурі.

Таким чином дії були кваліфіковані за ч.5 ст.191 ККУ, тобто розтрата коштів, вчинена шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великому розмірі.

Та за ч.2 ст.28 - ч.2 ст. 366 ККУ, співучасть за попередньою змовою у службовому підробленні документів.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: