Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Станом на 30 березня на Закарпатті в самоізоляції перебуває 12329 осіб

zak-insider.com 30/03/2020 17:43


Поліція щоденно проводить перевірки щодо дотримання карантинних вимог, які введено в Україні.

Ці вимоги, зокрема, стосуються громадян, які перебувають на самоізоляції – їх на Закарпатті станом на 30 березня 12329 осіб, і ця цифра постійно збільшується. «У середньому за добу поліція перевіряє 10% таких людей (тих, що перебувають на самоізоляції – ред.). На сьогодні у нас є близько 340 звернень за фактом порушення карантинних вимог.

Складено 27 адміністративних протоколів за ст. 44.3 КУпАП – порушення правил щодо карантину, і 1 адмінматеріал було складено вчора на особу, яка порушила карантинні вимоги. За рештою скарг проводяться перевірки, але більшість матеріалів реального підтвердження не знаходять», – повідомив заступник начальника ГУ НП України Закарпатській області Роман Ус.

У поліції наголошують, що відповідальність за порушення вказаних норм може бути як адміністративна, так і кримінальна у разі тяжких наслідків.

«Якщо громадяни порушують адміністративне законодавство, то штрафи стартують від 17 тисяч гривень і вище. Якщо порушення здійснюють посадові особи, то штрафи починаються від 34 тисяч до 170 тисяч гривень», – уточнив Роман Ус.

Сайт міста Ужгород

Відправ другу: