Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Шахрайство з партами в Ужгороді: У прокуратурі розповіли на якій стадії слідство

mukachevo.net 08/09/2019 09:03

Як зазначається, у січні до правоохоронців звернувся ужгородський міський голова з повідомлення про те, що один з місцевих підприємців взяв кошти на закупівлю шкільних парт, але парти так і не з'явились.

"У повідомленні, зокрема, йшлося про те, що кошти, які були виділені для закупівлі парт у 5 ЗОШ м. Ужгорода підприємець отримав, проте, усупереч укладеного договору, свої обов’язки не виконав", - пише прокуратура.

У прокуратурі кажуть, що на даний момент триває судово-економічна експертиза і на її строки проведення вони вплинути не можуть, після неї, коли будуть відомі збитки, тобі можна ставити питання про оголошення підозри.

"Власне, саме після початку проведення досудового розслідування, тільки за втручання правоохоронців, недобросовісний підприємець забезпечив три школи партами повністю і одну частково", - повідомляють правоохоронці.

Натомість у мережі йде суперечка, місцеві мешканці вважають, що правоохоронці затягують слідство, саме призначенням судово-економічною експертизою, яка може тривати дуже довго.