1
Долар24.71
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Проект “Забуті”: представники угорського уряду передали гуманітарну допомогу для забутих дітей

zak-insider.com 22/05/2019 18:38

Проект «Забуті», започаткований у Закарпатській обласній дитячій лікарні, спрямований на утримання діток, яких батьки забули чи залишили у лікарні.
 
Тут перебувають діти віком від кількох місяців до 3 років. І сьогодні представники угорського уряду вирішили передати гуманітарну допомогу для таких дітей.

Проект «Забуті», розроблений пастором Йосипом Шіпошем, розрахований на надання підтримки лікарням, в яких перебувають дітки, яких батьки залишили в лікарні, або не можуть забрати їх додому через певні труднощі, наразі надав допомогу і Закарпатській обласній дитячій лікарні. Запрацював проект з грудня минулого року.

Молода пара дипломатів з Угорщини в соціальних мережах звернули увагу на інформацію стосовно такого проекту. І вирішили зібрати допомогу для цих малюків.

У Закарпатській обласній дитячій лікарні кількість діток, які є «залишеними», постійно варіюється. Та тут намагаються зробити усе можливе, аби малюки почували себе комфортно, і мали усе необхідне для нормального життя.

Угорщина постійно допомагає закарпатській ОДЛ. 2 роки тому навіть вдалося допомогти у ремонті даху будівлі, розповів генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла.

До слова, допомогу уряд Угорщини надає й іншим медичним закладам. Під час зустрічі представники консульства наголосили, що ця допомога буде продовжуватись і надалі, і Закарпатська ОДЛ може розраховувати на підтримку Угорщини.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: