Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Потрібна компенсація: В Ужгороді обговорили відновлення авіарейсу "Київ-Ужгород"

mukachevo.net 15/05/2019 16:21

За словами голови облради, область зацікавлена у відновленні рейсів хоча б 5 днів на тиждень. Вже 30 травня буде підписано угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху.

На зустрічі зауважили, що людей не влаштовує кількість рейсів, тобто 12 на місяць. Літак відправлявся по п’ятницями, коли всі офіційні установи у столиці завершують робочий тиждень і по суті не було можливості вирішити жодного ділового питання.

А також суттєвий недолік — висока ціна квитка.

У компанії "Мотор Січ" пояснили, що у ціну квитка входить утримання екіпажу та послуги інших дотичних служб. Якщо буде заповненість літака, тоді можна буде думати про зниження вартості перельоту.

Наразі авіакомпанія несе збитки, а тому представники запропонували винайти можливість їх компенсації.

Таким чином, присутні домовились обговорити питання компенсації на 15-й сесії обласної ради.

"Відтак через місяць проаналізувати стан справ, зокрема фінансову складову і ухвалити оптимальне рішення", - йдеться у повідомленні прес-служби обласної ради.

Нагадаємо, з 17 травня авіакомпанія "Мотор Січ" зупинила продаж квитків на рейс Київ-Ужгород-Київ. Директор Ужгородського аеропорту запевняв, що це ише тимчасове рішення, адже у планах компенсувати всі збитки авіакомпанії.

Також, вчерговий раз, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян днями заявив, що будівництво аеропорту в Мукачеві — це пріоритет.