1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Поліція Закарпаття започаткувала хорошу спортивну традицію для дітей (ВІДЕО)

zak-insider.com 24/04/2018 10:46

В здоровому тілі – здоровий дух.

 

Це добре знають юнаки, які приїхали з усієї області до Ужгорода аби пограти у футбол. Злагоджених команд на полі 14.

Приїхали в Ужгород аби поборотися за першість у турнірі з футболу серед обласних дитячих команд. Організували турнір для юнаків краю правоохоронці.

Кажуть ідея турніру з’явилися після проведення футбольного поєдинку між дітьми поліцейських та учнів Перечинського будинку інтернат. Згодом вирішили провести футбольний поєдинок і серед дітей з проблемних сімей. Тренери команд радо теж вітають ідею турніру. Сподіваються, що такі матчі будуть проводити частіше. Адже діти обожнюють футбол.

Першими у поєдинку зустрілися команди із Великого Березного та Перечина.

Згодом свої вміння продемонстрували футболісти з Тячева, Міжгір’я та інші. Ті хто вже зіграли відправлялися у наметове містечко на території. Там поліцейські розповідали дітям, про їх права та обов’язки.

Рятувальники годували смачним обідом, дозволяли себе відчути в ролі копа – поліцейські охорони. Відбірні ігри до фіналу тривали понад 4-ри години. За перші три місця боролися футболісти з Тячева, Перечина та Мукачева.

А тим часом, ті хто не пройшли у фінал ділилися емоціями від гри. І хоч най головніше в грі це участь, без церемонії нагородження – не обійшлось. Команди в зборі. І тут переможна мить. Перемогли футболісти з Мукачева, хлопці радіють та зізнаються суперники були ще ті.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: