Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Платне паркування в Ужгороді залишиться, проте конкурс проведуть заново

zak-insider.com 04/06/2020 12:56


У четвер, 4 червня, на розгляд чергової сесії Ужгородської міської ради був винесений проект про скасування рішення виконкому, яким було запроваджено платне паркування. Про це повідомляє власкор Сайту міста Ужгород.

Нагадаємо, 3 квітня почався збір підписів під петицією стосовно платного паркування в центрі Ужгорода.

Так, містяни просили переглянути договори міськради із ФОПами щодо ціноутворення і можливості створення комунального підприємства, яке б опікувалось парковками в місті.

«Вимагаємо повного скасування діючих договорів і публічного перегляду прийнятих рішень та тендерної прозорої процедури», – йдеться в документі.

17 квітня на петицію дали відповідь, що розгляд даної петиції належить до повноваження виконкому міської ради.

Тож 13 травня члени виконкому розглянули її і зазначили, що частина питань, порушених у петиції, належить до компетенції суду (стосовно корупційної складової, до прикладу), ще частина – до компетенції міської ради, яка нині і розглянула це питання.

Втім, депутати рішення не скасували, посилаючись на те, що усе було прийнято законним шляхом і без жодних порушень. Та вирішили таки оголосити повторний конкурс на визначення ФОП, який здійснюватиме послуги платного паркування у центрі Ужгорода. Також депутати вирішили не знімати плату за паркування до кінця карантину.

Сайт міста Ужгород 0312.ua

Відправ другу: