Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Підпал чи співпадіння: В Ужгороді горів будинок кандидатки на посаду директора пологового будинку

mukachevo.net 09/10/2019 09:16

Як розповіли Mukachevo.net у Головному управлінні національної поліції Закарпаття, до них надійшло повідомлення про пожежу будинку в Ужгороді, на місце було направлено слідчо-оперативну групу та бригаду пожежників ДСНС. Через деякий час пожежу було ліквідовано.

Вогнеборці розповіли правоохоронцям, що попередня причина пожежі сталась через несправний димар.

У поліції додають, слідчо-оперативна група вчора провела попередній огляд, але через те, що на місці не було світла огляд продовжився сьогодні зранку.

Власницею будинку є ужгородка, 1969 року народження, разом з нею у будинку були її чоловік, 1966 року народження та донька 1997 року народження.

Постраждалих, за інформацією поліції, немає. Наразі правова кваліфікація визначається.

Як написав у соціальній мережі Фейсбук народний депутат Роберт Горват мова йде про будинок Вікторії та Валерія Пантьо. Пані Вікторія була кандидатом на посаду пологового будинку, навколо якого вже кілька місяців точиться скандал.

У вересні ужгородці вийшли на протест роти зміни керівництва в пологовому будинку. Тоді у конкурсі, що відбувався на початку літа з трьох кандидатів перемогла працівниця пологового — Вікторія Пантьо. Її підтримало найбільше членів комісії. Та незабаром з`явилась новина про повторний конкурс на зайняття посади КНП «Ужгородський міський пологовий будинок».

Раніше Mukachevo.net писало про те, що колектив ужгородського пологового будинку звернувся до президента Зеленського з проханням розібратись в ситуації яка склалась з вакантною посадою їх керівника.