Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Пасха 2020: В Ужгороді релігійним громадам пропонують заборонити доступ на територію храму

mukachevo.net 10/04/2020 10:11

Як йдеться у рішенні, аби мінімізувати поширення вірусу релігійним громадам пропонується заборонити доступ людей на територію храму під час богослужіння.

Також заборонити, відповідно до Постанови КМУ, скупчення людей біля будівель релігійних громад, проводити санітарну обробку приміщення храмів, ікон та інших предметів, дотримуватися умов карантину.

Протокол засідання штабу доведуть до відома релігійним громадам Ужгорода.


Нагадаємо, на Закарпатті коронавірус виявили в 56 людини. Також COVID-19 виявили в 4 медиків. Зокрема, коронавірус виявлено в головного лікаря поліклінічного відділення Іршавської райлікарні.

Так, вчора у Виноградові підтвердили випадок COVID-19, а сьогодні 3 нові випадки — на Рахівщині.

Однак є і позитивна динаміка. Жінка з Мукачева, яка стала першою офіційно інфікованою закарпаткою, вже одужала. Її виписали з Обласної інфекційної лікарні. Наразі жінка перебуває під наглядом лікарів удома.

Також пізніше стало відомо, що ще в 19 мукачівців виявлено коронавірус. Всі вони заразилися в церкві під час спілкування з хворою жінкою.

На щастя, з 19 контактних мукачівців, в яких виявили коронавірус, 16 — вже майже одужали.

Додамо, що в Україні ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів та обов'язковий масковий режим.

Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова.