Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Паркувальні стоянки в Ужгороді по 15 грн за годину: водії обурені

mukachevo.net 03/04/2020 21:24

Попри те, що платні парковки це європейська норма, ужгородці обурені вартістю, адже одна година стоянки коштуватиме 15 гривень.

Зі слів водіїв, вртість ужгородської парковки дорожча, ніж в центрі Києва, а облаштування місць для стоянки в Ужгороді мінінмальні.

«Узяли парковку. Європейський стандарт. Зробили, облаштували, побудували, заїзд, те все й за це просять 15 гривень. Та не в цьому, що дорого. Це взагалі неподобство. Нехай спочатку викладуть красиво плитку й потім беруть гроші», — зазначає водій.

Також у патрульній поліції Закарпаття зазначили, що розмітка на вулиці Фединця суперечить ПДР, адже нанесена вона під знаком «Зупинка заборонена».

«Управлінням Патрульної поліції було направлено запит щодо погодження нанесення розмітки паркувальних місць на вулицях Фединця та Берчені в Ужгороді, а також видано відповідну вимогу-припис про усунення недоліків. Наразі інспектори відділу безпеки дорожнього руху чекають відповіді від відповідальних осіб Ужгородської міськради для встановлення законності нанесення розмітки».— зазначають в управлінні Патрульної поліції Закрпаття.

Попри обурення вартістю та порушення правил дорожнього руху стоянка стане платною з червня. Розрахуватися за послуги паркування можна буде готівкою, а також через спеціальний додаток.

Більше про парковку на Фединця в Ужгороді дивіться у сюжеті "Суспільного".