Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Офіційно на самоізоляції в Мукачеві перебуває 270 містян

mukachevo.net 25/03/2020 09:45

Такі дані озвучили у мукачівській міській раді. Також, ще 80 жителів, які повернулися з-за кордону і мають симптоми ГРВІ перебувають на самоізоляції та під наглядом сімейних лікарів.

Окрім медичного нагляду сімейних лікарів, контроль за дотриманням умов самоізоляції здійснює робоча група до якої входять медики, поліція та представники міської ради.

Хто повинен дотримуватися самоізоляції – показано на зображенні:

5e7b0bab472d0.jpg

Нагадаємо, що мер Мукачева також закликав мешканців ОТГ залишатися вдома на карантині.

- Будь ласка, залишайтесь вдома, особливо це стосується людей похилого віку, адже саме ви знаходитесь у зоні ризику найбільше. Також звертаюсь до молоді, забезпечте, аби ваші батьки були вдома. Від нас з вами залежить, аби старше покоління було здорове і вижило у даних умовах, - зауважив міський голова Мукачева.


Додамо, станом на 22 березня в Україні зафіксували 113 випадків коронавірусу. Через це було введено карантин по всій Україні.

Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова. На таку ситуацію вплинуло і закриття усіх магазинів, барів та ресторанів у містах. Але от мукачівський центральний ринок працює згідно дозволу.

23 березня у Мукачеві лабораторно підтвердили один випадок захворювання на коронавірус. Наступного дня аналізи відправили у Київ. Зараз жінка почувається добре.

Дивіться також: