1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Очільник Закарпаття Ігор Бондаренко опинився на останній сходинці рейтингу голів ОДА

mukachevo.net 10/12/2019 08:13

Нещодавно видання "Деловая столица" оприлюднило рейтинг губернаторів станом на 5 грудня.

Очолив рейтинг голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, другим йде поки чинний голова КМДА Віталій Кличко, а 3-тю сходинку рейтингу посідає голова Київської ОДА Олексій Чернишов.

На останній рядок рейтингу опустився голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, який в підсумку отримав -68 балів.

Так, за підсумками трьох кварталів Закарпатті допустило найбільше падіння капітальних інвестицій - на 15,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (тоді як в середньому по Україні спостерігалося зростання на 12,4%), а за обсягом капінвестицій на одного жителя виявилося на передостанньому місці .

Також на Закарпатті зафіксовано найбільше скорочення середньооблікової чисельності штатних працівників - на 6,2% (в середньому по Україні - на 2,5%). До того ж Закарпатті розділило з Одещиною останнє місце по динаміці реальної зарплати (зростання лише на 6,3%, тоді як в середньому по Україні - на 9,5%).

Закарпаття опинилось на передостанньому місці за динамікою промисловості (падіння на 9%), сільського господарства (падіння на 3,2%) і експорту товарів і послуг (падіння на 8,5%). Крім того, область у трійці аутсайдерів за динамікою роздрібної торгівлі.

А найбільший успіх Закарпаття - це третє місце області серед регіонів з найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника

920bd27b79fe892714984b10784ff361.jpg

Нагадаємо, 6 липня президент Зеленський представив нового очільника Закарпаття в будівлі Закарпатської митниці на КПП "Ужгород".

Коментарі: