Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Невідомий закарпатець подарував кілька ящиків з ліками для малозабезпечених

mukachevo.net 31/03/2020 17:08

Так, сьогодні, 31 березня, до управління соцзахисту населення у Мукачеві благодійник, який не забажав публічності, для потреб малозабезпечених, переда кілька ящиків з ліками.

В ящиках були необхідні медикаменти для лікування застуди: парацетамол, амброксол в таблетках, но-соль спрей для носа, ібунорм бейбі протизапальний сироп, лізак таблетки, а також паперові хустинки.

— Ми домовилися, що лікарі повідомлятимуть нас про осіб, які потребують таких ліків, але не можуть придбати їх самостійно. У такому випадку ми доставлятимемо нужденним пакунки з необхідним ліками, — зазначили в управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міськради.

Зазначимо, що у Мукачеві медичний персонал отримав премії за ризики та навантаження.

Додамо, що наприкінці лютого Мукачівська центральна районна лікарня придбала реагенти для тестування на коронавірус. А згодом додатково ще 4 пакети.


Нагадаємо, перший випадок коронавірусу на Закарпатті виявили у жительки Мукачева.

Пізніше стало відомо, що ще в 19 мукачівців попередньо діагностовано коронавірус. Всі вони заразилися в церкві під час спілкування з хворою жінкою

Загалом в Україні зафіксовано вже 549 випадків захворювання на коронавірус. 13 людей померли. Нещодавно в Україні ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів.

Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова. Зокрема, з 21 березня у Мукачеві призупинили рух громадського транспорту.

Дивіться також: