Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Митники Закарпаття нагадали власникам "євроблях" про штрафи

mukachevo.net 22/08/2019 21:59

В.о. заступника начальника Закарпатської митниці ДФС Сергій Уретій зазначив, що працівники митниці, відповідно до чинного законодавства, від 22 серпня користуються новим законом, яким передбачено штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.

Однак, за словами в.о. заступника начальника Закарпатської митниці ДФС, наразі на пунктах пропуску ще не складено жодного протоколу за такі порушення.

Так, за новими правилами у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування ТЗ розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн або конфіскація таких авто.

Зазначимо, що санкції повинні були набути чинності з 24 травня, однак їх відтермінували на 90 днів. Але вже через тиждень, з 22 серпня, власників "євроблях" почнуть штрафувати.

Пізніше президент Зеленський, на початку липня, в Ужгороді пообіцяв "євробляхерам" вирішити їх проблему. Однак, поки що, далі обіцянок справа не пішла.

Також днями у Зеленського пообіцяли ще раз відтермінувати введення штрафів до 1 січня 2020 року, але зазначили, що це буде востаннє.

Водночас у у ДФС Закарпаття кажуть,що власники "євроблях" не поспішають розмитнювати свої автівки.

Як виявилось, після закінчення пільгового періоду, а саме 23 лютого, на Закарпатті розмитнили всього 411 машин на іноземних номерах.