Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Чи будуть на Закарпатті закривати церкви через коронавірус

mukachevo.net 30/03/2020 23:15

Зокрема, заступник голови Закарпатськрої ОДА Ігор Шинкарюк, він не може і не буде впливати на церкви та релігійні організації, однак закликає людей не відвідувати храми в умовах карантину.

— Ми зараз звертаємось до церковнослужителів подумати про людей які знаходяться навколо них. Адже наразі діє як адміністративна так і кримінальна відповідальність за зараження коронавірусом, — зазначає Ігор Шинкарюк.

В Закарпатській ОДА закликали людей обмежити обрядність та залишатися вдома.


Раніше Mukachevo.net писало про те, що римо-, греко- католики та православні прийняли рішення проводити служби за закритими дверима та в режимі онлайн.

Так богослужіння з різних храмів транслюють також на телебаченні. Однак закарпатські віряни не притримуються карантину та йдуть в церкву.

Навіть Московський патріарх Кирил закликав не відвідувати храми через коронавірус. Зазначимо, що коронавірус виявили в монаха одного з монастирів Афону.

Додамо, що нещодавно на Закарпатті підтвердили перший випадок коронавірусу.

Також стало відомо, що ще в 19 мукачівців виявлено коронавірус. Всі вони заразилися в церкві під час спілкування з хворою жінкою

Зазначимо, що в Україні ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів. Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова.