Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Мукачеві провели рейд на виявлення перевізників-порушників (ВІДЕО)

zak-insider.com 14/05/2019 18:17

У Мукачеві працівники Укртрансбезпеки та поліції полювали на порушників.
 
Перевіряли водіїв, які здійснюють рейсові та нерегулярні перевезення. Рейд організували в рамках тижня безпеки дорожнього руху.

У водія автобуса, що їхав з Праги до Івано-Франківська, поліцейські перевірили документи. Шофер переконує, автобус заступив на рейс легально. Забезпечені і всім необхідним для комфорту та безпеки пасажирів. Все в порядку, єдине порушення – водії не зупинилися на відпочинок і за це отримали штраф. Аналогічний штраф чекає і на шофера автобусу, який віз на футбольний матч дітей в Середнє з Ясіня.

Працівники Укртрансбезпеки розповідають: аналогічні рейди проводять систематично, адже нерідко нерегулярні чи рейсові маршрути здійснюють нелегальні водії, які не мають ліцензії. Автобус, який заступає в рейс протяжністю більше 50 км, має пройти техогляд, а шофер – передрейсовий медичний огляд. На жаль, нерідко перевізники нехтують цими правилами, а тим паче ті, які не мають ліцензії на перевезення. Пасажирам варто бути обачними, кажуть правоохоронці. Перевірити ж, має ліцензію перевізник чи ні, кажуть, може кожен.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)