Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Турбота про чотирилапих: На Закарпатті є готелі де залишають домашніх тварин

mukachevo.net 20/08/2019 08:54

Наталія Стрельцова власниця такого закладу в селі Невицьке. День у жінки розпочинається о 5-1 ранку і закінчується пізно вночі. Спочатку всіх собак та котів годує, а після прогулянка у дворі. Аби тварини не сумували, головне щохвилинна любов та опіка, розповідають журналісти телеканалу Sirius.

— Якщо ти любиш собаку, розумієш її, розумієш її психологію, принципи поведінки, тобі легше створити комфортні умови. Якщо господарі їдуть з спокійною душею, що собаці тут буде добре, її не поб'ють, не залишать беж їжі та води, тоді господарі легко відпочивають, а собаки легше переносять розлуку, - розповідає власниця готелю Наталія Стрельцова.

5d5b8810ac8cc.jpg

В зоо-готелі раді не лише котам та собакам, і кроликам, хом'ячкам, папугам та навіть черепахам. Єдина умова, каже жінка, аби тварина мала всі необхідні щеплення.

Зараз у її готелі проживає 7 собак, адже це пік сезону. Серпень був заброньований ще на початку січня.

— До кожної собаки потрібно знайти індивідуальний підхід, з кожною погуляти, дати води, розчесати, іноді помити. Якщо спекотно повести на річку. Є собаки які звикли вдома вставати дуже рано. Тому аби їм було комфортно ми теж встаємо рано. Якщо у режимі написано, що собака їсть у пів 5 то ми теж встаємо., - розповідає власниця.

5d5b8aa48f893.jpg

Окрім того за домашніми улюбленцями не лише доглядають, а й дресирують за бажанням господарів. З собаками розмовляють навіть іноземними мовами. А за потреби приїздять навіть до оселі господарів.

5d5b8a76eda83.jpg


Схожий готель є і у селі Середнє, який відкрився 3 роки тому. Власник Ігор Шутяк за освітою математик. Після виходу на пенсію вирішив займатись улюбленою справою. Зараз у зоо-готелі мешкають 9 собак та 3 кішки. Найбільше залишають домашніх улюбленців із квітня до вересня.

Тут собаки живуть у вольєрах та бігають на подвір'ї.