Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У селі Лекаровце, біля кордону із Закарпаттям, відкриють музей контрабанди

mukachevo.net 02/12/2019 17:54

Це буде сучасна будівля, площею 150 квадратних метрів, побудована з контейнерів. Артефакти будуть розміщені як у приміщенні так і надворі. У музеї відвідувачі зможуть побачити та навіть торкнутися конкретних предметів, пов’язаних із кордоном. Серед них буде й залишки вертольоту на якому перевозили нелегальних мігрантів та сигарети.

На вибір місця для музею впливало кілька факторів - в першу чергу безпосереднє розташування біля до кордону. Також розглядається можливість оглянути тунель для переміщення контрабанди, що було виявлено у 2012 році між селами Верхнє та Нижнє Нємецьке на словацькому боці.

Громадянське об’єднання "На межі" вже придбало землю в селі, і обіцяє, що перших відвідувачів чекатимуть вже наступного літа.

Минулого року словацькі митники вилучили на кордоні України понад шість мільйонів сигарет та 855 літрів алкоголю. Цього року - 1,4 мільйона сигарет та 448 літрів алкоголю.

Нагадаємо, що у середині листопада у Словаччині було затримано 3 автомобіля з України, які перевозили майже 700 кілограмів бурштину.

Його вартість становила близько 653 тис євро.

5de4e70c019cf.jpeg