Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Андріана Декет із Дубового потрапила на конкурс краси в Дубаї

mukachevo.net 23/11/2019 19:59

Андріана Декет поділилася враженнями про конкурс в інтерв’ю місцевих журналістів інтернет-порталу "Дубове-Інфо". Одразу ж зізналась, що про конкурс «Miss Europe Continental-2019» дізналась із реклами у соціальній мережі. Для початку дівчина відправила організаторам конкурсу портфоліо та декілька відеороликів із собою. І вже через декілька днів отримала запрошення на конкурс.

Організатори конкурсу вислали дівчині білети на літак. Місце вильоту також можна було обрати. В Еміратах дівчину зустрів представник конкурсу, який супроводив її до готелю. Там вже було і знайомство із іншими конкурсантками.

Щодня дівчина мала фотосесії, одна із таких стала і рекламним портфоліо для готелю де проживали дівчата. Необійшлося і без фотогрофувань у купальниках. А от за три дні до конкурсу вже відбувався підготовчий процес і миттєвостями було навіть важко.

Вже сам конкурс складався із трьох частин. Спочатку дівчата демонстрували свою красу у сукнях з національними арабськими мотивами. Друге дефіле було в індійському стилі (голлівудський дизайнер Ріна Дхака), під час цього виходу на екрані сцени транслювався промо-ролик, де кожна учасниця розповідала про себе. І наостанок учасниці конкурсу виходили у вечірніх сукнях від відомого дизайнера Поля Аттеу. Всі сукні були індивідуального покрою, окрім того, кожен образ моделей стилісти доповнювали дорогоцінними прикрасами бренду «Joko».

Дівчина зізнається, що незважаючи на те, що вона не змогла перемогти конкурс їй сподобався і вона набрала великого досвіду.

451df03fda8b832421b2b614cf9a9da7.jpg