1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Від підкупу до погроз життю – контрабандисти тероризують місцеве населення та не бояться правоохоронців

zak-insider.com 04/01/2019 14:51

У відеосюжеті «Кордон Держави» розповіли, як контрабандисти намагаються диктувати свої умови прикордонникам, тероризують місцеве населення і не бояться правоохоронців.

 

Нагадаємо, в листопаді 2018-го року контрабандист Мегей Іван збив автівкою працівника ДПСУ, після чого хотів втекти на автомобілі та зробив ще декілька наїздів на прикордонника, внаслідок чого той отримав важкі травми, які виявилися несумісні з життям.

За інформацією нашого видання, згадуваний злочинець в минулому вже здійснював вбивавство чоловіка з числа місцевих жителів Рахівщини, однак того разу йому вдалося уникнути покарання.

Слідчим суддею було обрано запобіжний захід підозрюваному, що здійснив наїзд на прикордонника – тримання під вартою без визначення застави.

Cеред іншого журналісти згадали затримання сільського голови Ділового, який тісно контактував з угрупуванням контрабандистів.

В грудні працівники ДПСУ встановили 7 тисяч метрів спірального загороджувального паркану «єгоза» вздовж українсько-румунського кордону на Рахівщині.

В цьому році прикордонники обіцяли нарощувати зусилля в інженерно-технічному облаштуванні кордону, як на українсько-румунській, так і на українсько-угорській ділянці.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: