Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Уже вдесяте юні таланти Рахівщини виходять на сцену районного будинку дитячої та юнацької творчості

zak-insider.com 24/05/2017 12:45

Уже вдесяте юні таланти Рахівщини виходять на сцену районного будинку дитячої та юнацької творчості, щоб продемонструвати своє вміння виконувати українські пісні.

Ювілейний конкурс –фестиваль естрадної пісні “Над Тисою», який проходить за підтримки народного депутата Василя Петьовки, цього року зібрав майже півсотні учасників з різних куточків району.

Веселі та журливі. Про маму, про дитинство, про рідну неньку – Україну, та про свій гуцульський край. Діти співали з особливим натхненням.

Між виступами учасників тішили публіку місцеві танцювальні колективи. Діти підготували не просто хореографічні номери, а справжні міні – вистави з глибоким змістом.

Після завершення конкурсної програми, настав час оголосити результати. Усі без винятку діти отримали грамоти за участь, ну і звичайно не обійшлось без призерів. У кожній віковій категорії – свої переможці. Ну і звичайно головна нагорода – гран прі. Її отримала Вікторія Ткач.

Цінні подарунки отримали переможці і від народного депутата Василя Петьовки, за підтримки якого і пройшов пісенний конкурс. Ну і звичайно на завершення фестивалю – святковий ювілейний торт.