Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Рахівщині спіймали молодих водолазів, які переправляли цигарки

mukachevo.net 25/11/2019 13:05

Як зазначили Mukachevo.net у Мукачівському прикордонному загоні, військовослужбовці отримали оперативну інформацію про порушення на ділянці села Дякове, що на Рахівщині.

Прибувши на місце за 50 метрів від кордону було затримано чоловіка у мокрому гідрокостюмі. Згодом, на тому ж напрямку вони виявили ще одного чоловіка. Він мав при собі сумку зі змінним одягом, скоріш за все, для свого поплічника.

Затриманими виявились 17 та 21-річний громадяни України. Для з'ясування всіх обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів обох їх доставили до прикордонного підрозділу.

Крім того, на цьому напрямку було виявлено 4 ящики з 1500 пачками цигарок

Затриманому 21-річному громадянину Рахівський районний суд призначив адміністративне стягнення у вигляді 7 діб арешту. У неповнолітнього «водолаза» вилучено гідрокостюм.

"Зазначимо, що протягом цього року прикордонники Мукачівського загону неодноразово затримували таких ділків-водолазів, в результаті чого у них вилучено 30 гідрокостюмів. Всього за останній місяць прикордонниками Мукачівського загону припинено 121 правопорушення у результаті чого було накладено штрафів на суму майже 183 тисячі гривень", - розповіли у прикордонному загоні.

5ddbb89bc197b.jpg