1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Фестиваль «Вифлеємська зіронька» розпочався на Рахівщині

zak-insider.com 10/01/2019 16:51

На Рахівщині колядують. З метою популяризації українських різдвяних традицій ще 9 років тому був започаткований тоді ще конкурс колядок – Віфлеємська зіронька.

Сьогодні це фестиваль, який щороку збирає представників всіх дитячих навчальних закладів та початкових класів шкіл на спільну коляду. Цими днями щедрували та співали різдвяних пісень на Рахівщині.

На Різдво увесь світ завмирає в очікуванні дива. А яке Рождество без колядок? Маленькі гуцули, останні декілька років, окрім коляд у родичів, друзів та сусідів мають ще один обов’язковий для відвідин пункт – фестиваль Віфлеємська зіронька.

Послухати колядки та пощедрувати прийшов Ясінянський селищний голова Едуард Зелінський, він переконаний: традиції – одна з основ культури народу.
За словами учасників, зимові свята вони обожнюють, а колядуватиходять з великим задоволенням.

Успішні виступи юних колядників на сцені не в останню чергу залежать від музичних керівників. Вчителі кажуть, що на Рахівщині дуже талановиті діти,а тому працювати з ними легко.

До слова, фестиваль проходить вже вдев’яте.

Залишали приміщення актової зали учасники колядницьких гуртів з солодощами та подарунками для рідних закладів. На Рахівщині фестиваль «Вифлеємська зіронька» продовжився 10 січня в селищі Великий Бичків.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: