Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Свічка впала на ліжко: У поліції розповіли при яких обставинах загинула дитина на Перечинщині

mukachevo.net 14/01/2020 10:55

Сьогодні Mukachevo.net писало про смерть дитини у селі Порошково, що на Перечинщині. Згодом в Управлінні національної поліції Закарпаття розповіли причину та обставини смерті дитини на пожежі вцілому.

Як повідомили правоохоронці, повідомлення про смерть дити надійшло до відділку вчора, 13 січня о 21:40 годині. На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка з'ясувала, що у будинку, який знаходився у полі за 400 метрів від села були відсутні всі умови проживання. Тут не було ні газу, ні світла на води.

У той день 29-річний тато та 17-річна мати, пішли з будинку на тривалий і лишили у ньому двох дітей: маленьку дитину та її старшу сестру.

На жаль, біля ліжка з дитиною лишили запалену свічку, яка ймовірно і впала на ліжко. У результаті, дитина отримала значні опіки, що ймовірно і стали причиною смерті.

Сестра загиблої ушкоджень не отримала.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 166 ККУ, тобто злісне невиконання батьками їх обов’язку, що спричинило тяжкі наслідки.

Також, поліція разом з соціальними службами перевіряє умови проживання дітей у будинку та ініціюватиме розгляд питання щодо вилучення іншої дитини з сім’ї.