1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Шахраї виманюють гроші від закарпатських клієнтів "Приватбанку"

mukachevo.net 18/02/2020 18:03

Так нещодавно, мешканців Перечинщини почали тероризувати шахраї СМС-ками від "Приватбанку".

Схема шахрайських повідомлень стандартна, але дієва. Закарпатці отримують повідомлення наступного змісту: "Шановний клієнте! Вашу картку заблоковано. Передзвоніть за вказаним номером для підтвердження ідентифікації".

"Подібне СМС від "Приватбанку" отримала вчора, після поповнення картки, і була в шоці. Я тут же запідозрила нечисте і перевірила доступ до картки через мобільний додаток. Зайшла без проблем, на рахунку були усі кошти. Виявляється, що додаткових ідентифікаційних підтверджень, як було вказано в СМС, і не було потрібно, – розповіла Оксана із Тур’я Ремети.

Зі слів жінки, такі повідомлення вона отримує щоразу, коли поповнить баланс картки.

a250760f1734941356dc8d9715e89093.jpg

Як не стати жертвою шахраїв

Щоб не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані, реквізити своїх банківських рахунків, не виконуйте ніяких дій на прохання "працівників банку", адже справжні працівники банківських установ навіть у вихідні чи святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі.

Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном "банківський працівник" чи "представник мобільного оператора" – зателефонуйте у банк чи до оператора та з'ясуйте ситуацію.

Якщо ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки. Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників.

Коментарі: